ekologické eticky vyrobené oblečení pro malé i velké, co mají styl

Náš Příběh

Když se nerodila moje dcera Valentyna , zjistila jsem, že trh s dětským oblečením je zaplavený všemi odstíny růžové a všemožnými typy komerčních kreslených hrdinů a princezen a to převážně v materiálech velmi nízké kvality, mnohdy i toxické a produkované v pochybných podmínkách.  Nebylo vůbec snadné najít oblečení, které je ekologické a zároveň by uspokojovalo můj osobní vkus. 

Jelikož jsem velkým fandou umění a designu, velmi mě lákalo vytvořit vlastní kolekci dětských triček sama. 

Trvalo nemalou chvíli najít správný materiál a  úroveň lsužeb tak, aby vyhovovali mým požadavkům co se týká estetiky, ale také kvality. Dnes nabízíme i kolekce triček a mikin pro dospělé a užíváme si pohodlí ve skvělých designech.

Jsou ekologické, fair trade, neuvěřitelně pohodlné a luxusní. Jsou sportovní a zároveň vhodné do společnosti, ale především jsou krokem k pozitivní změně!

 

 

 

Některé kolekce jsou vytvořeny ve spolupráci s jinými umělci. The Super Power trika pro Superhrdiny jsou potištěné originální intuitivní kresbou Viktorie Skacel.

Každý design trika nebo mikiny je vyroben v limitovaných edicích po 85ks a každičké tričko k vám dorazí dárkově zabaleno.  

 

Doufám, že si to vaše zamilujete tak, jako my ! :-)

S Láskou

 

Gabriela & Valentyna

xx